Dr.Alter
... buďte úspešnejší na ceste pomoci iným
Prejsť na obsah


PREZENTAČNO - INŠTRUKTÁŽNY FILM K PROGRAMU

   

Vysvetliť novým záujemcom všetky funkcie programu sa s jeho dopĺňaním stalo pomerne náročné. Aj samotní používatelia nevyužívajú všetky funkcie, pretože o nich nevedia, lebo nemajú čas prečítať si manuál.


Rozhodli sme sa preto urobiť DVD film, ktorý popisuje všetky funkcie programu, ukazuje priebeh vyšetrenia fiktívnej pacientky, zosnímanými obrazovkami so zvýraznenými ovládacími prvkami poskytuje návod, ako program ovládať, názornými animáciami sa snaží čo najlepšie objasniť problematiku diagnostiky a terapie v celostnej medicíne. Nájdete v ňom aj mnohé rady a to nielen k programu Dr.Alter. Veríme, že viac než 3 hodiny strávené pri sledovaní filmu budú pre vás prínosom.

Film je rozdelelný do 26 kapitol, ktorúkoľvek z nich si môžete opakovane pozrieť, alebo sa po prerušení sledovania vrátiť tam, kde ste skončili.

Film si môžete pozriet aj na YouTubeVAŠE NÁZORY NA FILM

   
12.9.2008 - M.H., Levice
Filmom k programu Dr. Alter som nadšená. Pracujem s Alterom niekoľko rokov a predsa som pri pozeraní filmu objavila funkcie a postupy, ktoré som buď vôbec nepoužívala alebo som ich používala nesprávne. Je jasné, že film je prínosom nielen pre začiatočníkov, ale aj pre poradcov, ktorí s Alterom pracujú už dlho. Je pre mňa veľmi zaujímavé vidieť, ako sa autorovi zámer s filmom vydaril. Nenašla som ani jednu nejasnú pasáž, ani nemám pocit, že by mi vo filme niečo chýbalo. Môj názor vystihuje, čo som už povedala, som nadšená a odporúčam tento film každému, kto sa o program Dr. Alter zaujíma z akýchkoľvek dôvodov. Najprv si ho pozrite, a potom posúďte...

11.9.2008 -
Š.P., Humenné
Samotný obsah DVD filmu je podľa mňa dobre spracovaný a pomôže pri "prelúskaní sa" cez program.

10.9.2008 - Ľ. B., Dvorníky

„Inštruktážny film k programu Dr. Alter považujem skutočne za výnimočnú pomoc a návod ako sa prakticky v programe orientovať. Názorné ukážky s fiktívnou pacientkou pri diagnostike krok po kroku „navádzajú“ na postup pri práci. Pri tvorbe filmu myslel autor aj na tie najmenšie detaily a aj „rýchlosť“ vysvetľovania považujem za vhodne zvolenú. Našla som si nielen postup pri diagnostike, ale taktiež podrobne rozobratú prácu s fotografovaním a vkladaním obrázkov. Určité pasáže vyžadujú viac vedomostí napr. práca s kyvadlom, ale predovšetkým vôľu chcieť sa zdokonaľovať.
Keby som mala film pripomienkovať, musím konštatovať, že som nenašla pasáž, v ktorej by som niečo nepochopila. Nepracujem s EAV prístrojmi, teda k tejto časti sa vyjadriť neviem. Vyhovuje mi, že do programu môžem postupne vkladať vlastné terapeutické odporúčania, súvislosti postupu mi boli úplne jasné až z inštruktážneho filmu.
Je teda zrejmé, že autorovi programu záleží, aby každý pochopil a vedel s programom pracovať. Mojím vyjadrením k filmu by som rada podporila tých, ktorí váhajú. Program zvládne každý, kto má vôľu, cieľ, trpezlivosť a vedomosti, ktoré sa u terapeuta predpokladajú.“


Návrat na obsah